qweqweqwe
SON DAKİKA
28 Aralık 2018 Cuma 14:00 Asayiş

TARTIŞTIĞI ESKİ İŞ ARKADAŞINI ÖLDÜRDÜ

TARTIŞTIĞI ESKİ İŞ ARKADAŞINI ÖLDÜRDÜ

TARTIŞTIĞI ESKİ İŞ ARKADAŞINI ÖLDÜRDÜ

İş makinesi tamircisi Fevzi Gürün (34), telefonda tartışıp, evinin önünde buluştuğu eski iş arkadaşı Erkan Büyükdeğirmenci tarafından bıçaklanarak, öldürüldü. Olay sonrası kaçan Büyükdeğirmenci, Isparta’da yakalandı.

Olay, gece yarısı, Kepez ilçesine bağlı Ünsal Mahallesi’nde meydana geldi. Akdeniz Sanayi Sitesi’nde iş makinesi tamircisi olarak çalışan Fevzi Gürün, daha önce birlikte çalıştığı Erkan Büyükdeğirmenci ile henüz bilinmeyen nedenle telefonda tartıştı. Tartışmanın ardından Gürün’ün evinin önü için randevulaşan ikili, buluştuklarında da tartışmayı sürdürdü. Bu sırada Büyükdeğirmenci, Gürün’ü kalbinden, ayağından ve göğüs bölgesinden olmak üzere 4 yerinden bıçakladı. Olay sonrası Büyükdeğirmenci kaçarken, Gürün ise çağrılan sağlık görevlilerince ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne götürüldü. Fevzi Gürün, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri ise Erkan Büyükdeğirmenci’yi Isparta’da yakaladı. Gözaltına alınan Büyükdeğirmenci, sorgulanmak üzere Antalya’ya, Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirildi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER