SON DAKİKA
27 Temmuz 2021 Salı 11:16 Isparta

82 YAŞINDAKİ BABALARI 20 GÜNDÜR KAYIP

82 yaşındaki babaları 20 gündür kayıp

82 yaşındaki babaları 20 gündür kayıp

ISPARTA'da, 4 çocuk babası Veli Karaboğa (82), yalnız yaşadığı evinden ayrılıp, ortadan kayboldu. Oğlu Yükselen Karaboğa, daha önce de kaybolup 2-3 günde bulunan babasından bu kez 20 gündür haber alamadıklarını söyledi.

Emre Mahallesi'nde 3 katlı apartmanın en alt katında yalnız yaşayan Veli Karaboğa, 7 Temmuz günü sabah saatlerinde evinden ayrıldı. O günden sonra Veli Karaboğa'dan haber alamayan çocukları, kayıp başvurusunda bulundu. Aramalara rağmen Karaboğa'nın izine rastlanılamadı. Yükselen Karaboğa, babasının herhangi bir sağlık sorununun olmadığını ve kaybolduğu günden bu yana 2 noktada kameralarda görüldüğünü belirterek, "Emre Mahallesi'nde, bizim alt katımızda yalnız yaşıyordu. Daha önceleri de kaybolduğu oluyordu. Antalya'dan aldık defalarca ya da polis buldu. Bir seferinde de Antalya'da motosiklet çarpmış, acil servisten aldık geldik. Burada İlavus köyü civarında bulundu bir kez de ambulansla aldık, geldik. Daha önce kaybolduğunda 2-3 gün sonra bulunuyordu. Bu kez 20 gündür hiç haber alamadık. Hiçbir husumetlisi yoktur. Sosyal bir insan değildi. Kendi başına yaşayan, kedileriyle vakit geçiren bir insandı. Normal şartlarda evinden çıkardı, geri dönüş noktasında ise sıkıntı yaşayabiliyordu. En son mahallemize yakın bir bölge olan Kesikbaş civarında görülmüş" diye konuştu.

Babasının, kaybolduğunda üzerinde kareli gömleği ve kahverengi ceketi, başında da kahverengi bir şapka olduğunu söyleyen Yükselen Karaboğa, babasını görenlerden yardım istedi.

Veli Karaboğa'nın kızı Döndü Tonguç da "Babam kaybolduğundan beri merak içindeyim. Rica ediyorum herhangi bir yerde gören, duyan varsa ne olursunuz ya beni ya kardeşlerimi arasınlar. Çok rica ediyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

uyaran

28 Temmuz 2021 Çarşamba 13:31

Arkadaşlar görünce en hızlı polis ve jandarma ulaşabileceği için iyi niyetli bildirimlerin bu yolla ulaştırılması hızlı müdahale açısından daha verimli olacaktır. bu yüzden çocuklarının telefonunun bir önemi yok. Güvenlik güçleri bu konudan haberdardır ve aramaktadır zaten.

Recep

28 Temmuz 2021 Çarşamba 10:37

Polise, jandarmaya bilgi versenize yorum yapacağınıza

Skskjd

28 Temmuz 2021 Çarşamba 10:36

Memiş buraya yazacağına polise jandarmaya bilgi versene

Memis

27 Temmuz 2021 Salı 19:22

En son burdur/askerikoyde gordum 14.07.2021 tarihinde gordum

kayıp adam

27 Temmuz 2021 Salı 16:49

saçma sapan yorumlar olmuş. zaten aynı apartmanda yaşıyorlarmış, haberi doğru düzgün okuyun. böyleyken adam dışarı çıkmayacak mı hiç. kelepçeyle mi bağlasınlar adamı. o da insan sonuçta. sürekli yanında biriyle de çıkamaz.

Numara yok

27 Temmuz 2021 Salı 16:01

Bari bir telefon numarası verseydiniz

Sessiz çığlık

27 Temmuz 2021 Salı 14:53

Evlat çocuk çoluk boş ana baba 4 çocuk bakar büyütür okutur evlendirip iş güç sahibi olana kadar çabalar evlat bir anaya babaya bakamaz oldu bu zamanda çok acı

Muhalif

27 Temmuz 2021 Salı 13:16

ınsanlık maalesef ölmüş Madem daha önce 'de kayboluyordu neden adamı yalniz bıraktınız sizin gibi evlât olmaz olsun

DİĞER HABERLER