SON DAKİKA
20 Temmuz 2021 Salı 16:58 Isparta

ACİL SERVİS ACEMİ KASAPLARLA DOLDU

Acil servis acemi kasaplarla doldu

Acil servis acemi kasaplarla doldu

Kurban Bayramı’nın ilk gününde, bu yıl da yine hastaneler acemi kasaplarla doldu. Isparta'da kesim sırasında yaralanan 17 kişi hastanenin acil servisine başvurdu. 

Kurban Bayramı’nın ilk günü, bayram namazını kılan vatandaşlar, kurbanlıklarını kesmek için belediyeler tarafından kurulan kesim yerlerine gitti. Vatandaşlar, günler öncesinden aldıkları küçük ve büyükbaş hayvanlarını gösterilen bu alanlarda kesti. Bazı kişiler ise kesim işlemini evlerinin bahçelerinde, kapılarının önlerindeki sokakta yaptı. Kesim sırasında istenmeyen görüntüler de ortaya çıktı. Bazı ailelerin yanında getirdikleri çocuklar, hayvanların kesimini korkulu gözlerle izledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ELIF

21 Temmuz 2021 Çarşamba 00:44

Yillar once bende gitmistim kene sokmustu.

Yetkili

20 Temmuz 2021 Salı 22:03

Randevusuz aşı için çarşıda da ıyas parktada sağlık çalışanları mevcut. Haber linki altına yorum yazacağına randevu alsaydın.

sağlıkçı

20 Temmuz 2021 Salı 20:53

Acaba şehir hastanesinde plastik cerrahi hekimleri var mıydı ? yıllardır plastik yok biz dikersek iz kalır diye üniversite hastanesine gönderiyorlardı bu sene yaptılar mı ki ? sonra hasta 3 yer gezip üniversite hastanesinin acil servisindeki çalışan personele patlıyor. neyse inşallah insanlarımız yaralanmaz diyelim.

Nevzat

20 Temmuz 2021 Salı 17:08

Özel Davraz Yaşam Hastanesi randevunuz yok diye aşı yapmadı. İlgililere duyuralım ...!

DİĞER HABERLER