SON DAKİKA
07 Kasım 2019 Perşembe 14:45 Isparta

AK PARTİ İL BAŞKANI ZABUN YENİ DÖNEMDE TEKRAR ADAY MI?

AK PARTİ İL BAŞKANI ZABUN YENİ DÖNEMDE TEKRAR ADAY MI?

AK PARTİ İL BAŞKANI ZABUN YENİ DÖNEMDE TEKRAR ADAY MI?

AK PARTİ İl Başkanı Osman Zabun, BLT Türk Televizyonu'nda katıldığı canlı yayın programında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Başkan Zabun, AK Parti'de başlayacak kongre sürecini anlatarak, yeni dönemde aday olup olmayacağı konusunda açıklamalarda bulundu.

Gazeteciler Tarkan Çetin ve Mustafa Baş'ın sunumuyla BLT Türk'te yayın hayatına başlayan "Gerçek Gündem" adlı programın ilk konuğu AK Parti İl Başkanı Osman Zabun oldu. Başkan Zabun, gazetecilerin gündeme dair sorularını cevapladı.

AK Parti'de 7. Olağan Kongrenin başlamasına günler kala kongre süreci ve kendisinin tekrar İl Başkanlığı görevinde sorulan sorulara cevap verdi.

Canlı yayın programında gazeteci Mustafa Baş'ın "Yeni dönemde, yeni süreçte var mısınız? yok musunuz? kamuoyunun en çok merak ettiği konu bu" sorusuna ise AK Parti İL Başkanı Osman Zabun şu şekilde cevap verdi;

AK Parti İl Başkanı Zabun, "Ben bir il başkanıyım, siyasi bir figürüz. Ama asla bir enaniyetin içerisinde olmayız. Asla bir bencilliğin içerisinde olmayız. Her şeyi ben yaparım, ben bilirimin içinde olmayız. Bizim için önemli olan AK Partinin ayakta kalmasıdır. Bu milletin temsil gücünü hala üzerinde taşıması milletin vermiş olduğu güvene layık olmaya çalışan bir kadro olarak varlığını sürdürmesidir. Biz meseleye böyle bakarız bizim için esas olan temel öncelik budur"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Hamid DÜNDAR

08 Kasım 2019 Cuma 15:48

Kimse Osman Başkana haksızlık etmesin, daha Reis söylemeden Partideki tüm Ömerleri buldu. Buldu buldu Partiden uzaklaştırdı. Uzaklaştırdı ki kendi saltanatı sürsün. Isparta'da Reisin tarif ettiği İl Başkanı profilinin tam tersi bir adam kim var deseler, Osman Zabunu tek geçerim.

esnaf

08 Kasım 2019 Cuma 10:05

allah aşkına bir değişin artık RTE na lafımız yok ama sizin gibilir adamı bitirecek

Ülkücü

08 Kasım 2019 Cuma 08:20

Tarihe geçtin, ağaç kökü diyerek. Bakalım ağaç kökünü kim yer, Rab büyük

Ispartalı

08 Kasım 2019 Cuma 07:38

Hala milletin karşısına çıkabiliyorlar

Bülent

08 Kasım 2019 Cuma 01:32

Şarkikaraağaç asfalt tesisi Eğirdir Belediyesi personel maaş belediye başkanları istifa işleri belediye başkanı kalp krizi vs. 700 trilyon borç Anahtar kelimeler EEEYYYYY KİMLER KİMLERLE BERABER

Akparti AKP li değil

07 Kasım 2019 Perşembe 17:52

Sende enaniyet olmasaydı, şimdi oturduğun koltuk farklı olurdu. Ama maşaallah kibrinden burnunun önünü görmüyorsun.

Memet

07 Kasım 2019 Perşembe 17:39

Şimdiye kadar milletvekili seçiminde teyamülde ilk 4 giremeyenler hep vekil olmuşlardır. Bunu da tepeden tek liste ile il bşk oldu. Millet reise oy veriyor bunlara değil. Eğer il bşk olursa Isparta bu sefer kaybedecek bir AKP li olarak söylüyorum.

Ak Partili

07 Kasım 2019 Perşembe 17:16

Vatandaş Rumuzlu Arkadaşım ; bırakın Ömer aramayı.,Ömerleri dışladılar. Vekillere yağcılık yapan el üstünde tutuluyor. Fikrini zikrini bakan yok. Atamalara Bi bak. Kurum müdürlerine Bi bak. Yarısı beceriksiz. İşte Ak Partiyi kemiren bunlar. Gerçi eninde sonunda Ak Parti bitecek ama bunlar çöküşü hızlandırdı.

Vatandaş

07 Kasım 2019 Perşembe 16:23

Reis Ömerleri arıyorum diyor, sizler heryere devşirmeleri doldurdunuz.

DİĞER HABERLER