SON DAKİKA
12 Ağustos 2020 Çarşamba 00:56 Isparta

AK PARTİ ISPARTA KADIN KOLLARINDAN SUÇ DUYURUSU

AK PARTİ ISPARTA KADIN KOLLARINDAN SUÇ DUYURUSU

AK PARTİ ISPARTA KADIN KOLLARINDAN SUÇ DUYURUSU

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlıkları, Yeni Akit Gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak'ın kadınlara yönelik hakaret içeren köşe yazısı nedeniyle 81 ilde suç duyurusunda bulundu.

AK Parti Isparta İl Kadın Kolları Başkanı ve üyeler bir araya gelerek Isparta Adalet Sarayı’na Dilipak hakkında suç duyurusunda bulundu.

Yapılan açıklamada ise :’81 İl Kadın Kolları Başkanları olarak; köşe yazarı Abdurrahman Dilipak hakkında Ak Partili Kadınlara yönelik hakeret ve çirkin yakıştırmaları nedeniyle suç duyurusu ve basın açıklamasında bulunduk’ denildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

VATANDAŞIN BİRİ

15 Ağustos 2020 Cumartesi 02:28

vatandaş.......bu adamlar kimin adamı cumhurun degilmi fesle deli mısırlı kimin adamıydı ATATÜRKE hakaret eden bu adam hakkında işlem yapıldımı tam tersi hastaneye ziyarete gitti diyanetin başıyla anayasada ATATÜRK KORUNUYOR anayasayı degiştirmek istemelerinin tek nedeni bu NOLDU MISIRLI ÖLDÜ OLANLARI BİLİYORSUNUZ YAZMAYACAGIM ATATÜRKÜSİLMEK İÇİN GİRİŞTİKLERİ HER HAMLEDE ÜLKEYE BİR BELA GELDİ SÖYLEYECEKLERİM BUNDAN İBARET CUMHURBAŞKANININ ARKADAŞI BUNLAR DEMEKKİ BİLEREK YAPIYORLAR

İlim erbabını susturmak istiyorlar!

14 Ağustos 2020 Cuma 04:14

https://twitter.com/ahmetsimsirgil/status/1291731513084698624?s=20

Dilipak'ın kalemi ?

14 Ağustos 2020 Cuma 03:32

Abdurrahman Dilipakın yazılarından , hele Kur'an Âyetleri anlatmasından çok Rahatsızlardı uzun zamandır! "Kimse Âyetleri üzerimize boca edemez!" diyenleri bile oldu! Halbuki Kur'an Ayetleri mü'min erkek ve kadınlara birbirlerine Emribilmaruf(iyilikle tavsiye)-Nehyianilmünker (kötülüklerden alıkoymak) yapmayı emr ederken.

Size bir fıkra anlatayım

14 Ağustos 2020 Cuma 03:17

https://m.yeniakit.com.tr/yazarlar/abdurrahman-dilipak/size-bir-fikra-anlatayim-30643.html

Kur'an Azıymüşşan hayat kitabıdır!

14 Ağustos 2020 Cuma 02:43

Allah Rahmet eylesin bir Mehmet Şevket Eygi vardı islami câmiaya para ve iktidar için her yolun mübah olmadığını, adam kayırmanın, torpilin, rüşvetin, riyanın, kul hakkı yemenin ve islamın içinin boşaltılmasının Kur'ana Sünnete uymadığını! Birde Rabbim cümlemize ve kendisine selamet versin Abdurrahman Dilipak! Dilipak makalelerinde ülkemizin dini, milli, ekonomik konularda, hak, hukuk, adalet konularında çok açık Kur'an Hadise uygun makaleler yazıması, muhtemelen birilerrini rahatsız ediyordu!

Dünün mağdurken, şimdi mağrurlar!

14 Ağustos 2020 Cuma 02:02

Düne kadar mağduriyetten milletin duygularından pirim elde ediyorlarken, şimdi mağrurlukla millete göz dağı vererek gücü kaybetmemeye çalışıyorlar! Millet yerel seçimlerde Büyük şehirlerde kendilerine bir ikaz verdi lakin, artık mağrurca millete rağmen siyaset yapmak kazandırırmı göreceğiz! Mağrur = gurur kibir kime kazandırmışki!

Sizden güçlü Allah var Sultanım.

14 Ağustos 2020 Cuma 01:47

4.milyon kadın üyemiz var, TC'de hiç bir partinin bu kadar üyesi ve gücü yok diyorlar! Olsun' Nuh a.s Âilesi çocukları bile ona karşıydı, Lut a.s'mın hanımıda ona karşıydı! Ancak yegane güc Allah'ındır! Bizlerde sayılarına bakmaksızın burada Kur'an tabirini edebsiz bulan kurukalabalıktan beriyiz ve Kur'an Azıymüşşan Livata ve sapkın cinsel tercihleri Fahşa, Fuhuş, Fâhışetun olarak tanımlıyor, bir çok haram ve sapkınlıklar konusunda emribilmaruf nehyianilmünker yapan mü'minlerin Hak'saff'ındayız!

VATANDAŞIN BİRİ

13 Ağustos 2020 Perşembe 17:51

niye suç duyurusunda bulunuyorsunuz.......bulunuyorlar kardeş ıspartanın meşhur lafıdır EGRETİ KAPAK TİNGİLDER....HEPSİDE TARİKATLARIN ADAMI DİLİPAK DEMEKKİ TEPESİ ATTI KONUŞTU BUNLARDA ÜSTÜNE ALINDI SON ESRA EROL PROĞRAMINA BAKIN KADIN ŞEYHİM KOCANDAN BOŞAN DEDİ DİYE BOŞANIYOR RÜYASINDA GÖRÜYORMUŞTA ŞEYHİNDE MAŞALLAH HAREMİ VAR MİLLETİ BOŞATIP EVİNE DOLDURMUŞ BEN UYDURMUYORUM BAKIN SON PROĞRAMA VE KADIN GENÇ Bİ ÇOCUGUDA YANINA ALMIŞ ARTIK NE İŞSE BİLEMECEM GARİ kadında anasının gözü yani

Lüzumsuzluk

13 Ağustos 2020 Perşembe 10:39

Tarikat gibi bunlar. Erkek takım elbisesi giymiş başkanları /şeyhleri emrediyor, kuzu kuzu emredileni yapıyor bunlarda. Sorgulama, düşünme cihazları yok

Ramizz

13 Ağustos 2020 Perşembe 09:04

Haaaaa, Erkekler için her şey mübah ama siz kadınlar için hiçbir şey vaat edilmez. Bunu napcazz... Hatta sizi insan yerine koyan bir tane kelime bile bulunmaz. Bunu niye düşenemezsiniz.......

Ahmet

13 Ağustos 2020 Perşembe 02:19

Dilipakın haddi aşan bir sözünü üzerinize alıp hakkında dava açıyorlar 81 ilde.Muradınıza erersiniz Dilipak içeri yıktırırsınız bu şerefte! size yeter ve sonra da bu toplum nasıl bu hale geldi diye homo ve Komorlar’la yürürsünüz artık.

Öğretmen

13 Ağustos 2020 Perşembe 00:49

Troller işbaşında!

Vatandaş

13 Ağustos 2020 Perşembe 00:47

zeynep dilek (@zeyneb_dilek) Tweetledi: Abdurrahman Dilipak'ın Lgbt ve onları destekleyen feminist çeteler için kullandığı Kurani bir ifade olan "fahşa" sözünü cımbızlayarak tüm kadınlara hakaret var diye 81 ilde dava açan Ak parti kadın kolları acaba bu hakaret ve iftira içinde bir dava açmayı düşünür mü? https://t.co/6l6tPjwITi https://twitter.com/zeyneb_dilek/status/1293631883390189575?s=20

Devrimci32

13 Ağustos 2020 Perşembe 00:46

Delinin biri kuyuya taş atar sözde kırk akıllı çıkarmaya çalışır...Bu sözde dindar tayfanın işleri tam Aziz Nesin lik...Allah ım sen bu ümmeti Muhammet e akıl fikir ver diyeceğim ama yaradan o kadar uygun görmüş...

VATANDAŞIN BİRİ

12 Ağustos 2020 Çarşamba 22:56

ayırımcılık diyorlar....bakan demiştiki hangi bakandı o toplumda saygınlığı olan türbanlı bacılarım..lafa bak ben öğretmenim başım açık neden saygınlığım olmayacak benim onurla namusla yaşıyoruz ve sadakatle böyle toplumu ayırdılar şimdide dilipak bize böle böle dedi gerçekten kadına deger verseydiniz o bakan içnde suç duyurusunda bulunurdunuz o türbanı baglayan da bi hava sanki gökten zembille indiler çocu cahil kocaları sayesinde yer kaplıyorlar of ya o gazeteci kadın paranızı peşin alın dedi

Dinimize devletimize darbe yapamazlar!

12 Ağustos 2020 Çarşamba 22:10

Fıransa açıktan Kur'an Kerimden bazı Âyetleri çıkarın dediklerinde nasıl dinimize inancımıza kutsalımıza saldırmış hissedip karşı çıkıyorsak; içimizdeki **** Kur'an ahkamı karşıtlarının Kur'an Âyetlerini dolaylı yoldan tahkir ve tahrib etmiye devre dışı bırakmaya çalışanlarada bu millet aynı tepkiyi verir kesinlikle Kur'anı Kerime direk veya dolaylı hiçbir tahrif tahrip tağyiş tağrir tahkir girişimlerini yutmaz bu millet! Sûreti Hak'ka bürünüp zehri altıntasda bal diye içiremezler millettimize!

İnandığınızı idda ettiğinizi okusaydınız!

12 Ağustos 2020 Çarşamba 21:56

وَلُوطًا إِذْ قَالَ لِقَوْمِهِۦٓ أَتَأْتُونَ《 ٱلْفَٰحِشَةَ》 مَا سَبَقَكُم بِهَا مِنْ أَحَدٍ مِّنَ ٱلْعَٰلَمِينَ Lût´u da (peygamber gönderdik). Kavmine dedi ki: «Sizden önceki milletlerden hiçbirinin yapmadığı fuhuşu mu yapıyorsunuz? { A'raf Suresi 80. Ayet Meali}Diyanet İşleri Başkanlığı meali.

Kur'andan çıkartacakmısınız Hâşa!

12 Ağustos 2020 Çarşamba 21:15

Lgbt= ****+****+bi****üel+tran****üel fiilleri Kur'an Azımüşşanda {Fahşâ Fuhuş Fâhişetun} olarak tanımlıyor! Bu sebeple Dilipak makalesinde LGBT= ****+****+bi****üel+tran****üel yerine Fâhişe+türevleri (çeşitleri) yazmış Kur'an tabiri ile! Ne yâni şimdi sizler Lgbt= ****+****+bi****üel+tran****üel yerine Fâhişe+türevleri tabirine 81 ilde suç duyurusunda bulundunuz diye ne olacak acaba, müslümanlar Kur'anı Azıymüşşandan Fâhişetun fâhşa terimlerini çıkaracaklarmı hâşâ ve sümme hâşâ!

MARSTAKİ DİLENCİ

12 Ağustos 2020 Çarşamba 21:11

SÖZDE MÜSLÜMAN DİN TÜCCARLARI

Kur'an tabirine suç duyurusumu!

12 Ağustos 2020 Çarşamba 20:15

Abdurrahman Dilipak yalnız değildir! LGBT'nin haram olduğunu anlatan Diyanet işleribaşkanına dava açan zihniyetle, Dilipak'ın yazısında : LGBT= Lezbiyen+Gay+Bi****üel+Tran****üel tabiri yerine Kur'an Azıymüşşânın Tabirini kullanan LGBT yerine Fâhişe+türevleri yazan Dilipaka suç duyurusunda bulunanlar arasında ne fark var acaba! Dün Erbaşa aynı konuda bu gün Dilipaka aynı davada suç duyurunda bulunmanın farkı yok müslümanların nezdinde! Kur'ana iman eden müslümanlar Fuhşun her çeşide karşıdırlar!

Teşekkürler Bomba 32 iyiki varsın!

12 Ağustos 2020 Çarşamba 20:06

Teşekkürler Bomba32 sessiz çoğunlukların sesi olduğunuz için, eminimki çok okunuyorsunuz! Siz yorumları yayımladıktan sonra olayı anladılar ve Ak parti eski millet vekilleri ve Bir çok müslüman stk ve cemeatlerin bir çoğu sosyal medyadan《Dilipak kimseye hakaret etmedi. LGBT+’yi savunanlar ve İstanbul Sözleşmesi arkasına özgürlük maskesiyle sığınanlara Kur’anın tabirini söyledi.》Dilipaka sâhib çıkalım mihvâlinde açıklamalar ve destek mesajları gelmiye başladı Elhamdülilleh!

Hakiki Mü'min zorlukta belli olur!

12 Ağustos 2020 Çarşamba 19:53

Müslüman mahallesinde salyozgoz satmaktır LGBT'yi legalleştiren ve yaygınlaşmasının önünü açan istanbul sözleşmesini savunmak ve LGBT'i Kur'an'ın tabiriyle Fahşa ve Fuhuş diyen müslümanların söz ve meramlarını amacından çarpıtarak , Kur'an tabirlerini anlatan müslüman münevverlere iftira atarak göz dağı vermek! Kur'an Kerimde bu durumlar için ve her eleştiriyi aleyhlerine zannedenler içinde çok Âyetler mevcut bir araştırıveriniz isterseniz!

Koltuk için

12 Ağustos 2020 Çarşamba 19:32

Koltukta birkaç ay fazla oturmak için ne emredilirse onu yapıyolar. Okumayan ne bilsin arifi, ne bilsin alimi, ilmi. Cehalet akıyor baştan aşağı

Kur'an tabirine suç duyurusumu!

12 Ağustos 2020 Çarşamba 19:13

https://twitter.com/Said_Yuce/status/1293564548780261376?s=20

Asıl hakaret nerede bakın!

12 Ağustos 2020 Çarşamba 19:01

SİBEL ERASLAN (@sibeleraslan) Tweetledi: Bu seviyesiz saldırganlık karşısında konuşmak, tartışmak ve çözüm bulmak imkansızlaşıyor. Bir CHP ezberi! https://twitter.com/sibeleraslan/status/1293561625111416833?s=20

!!!!

12 Ağustos 2020 Çarşamba 18:54

Hacer Haniç (@Hacer34_61) Tweetledi: Cumhurbaşkanımız @RTErdogan İstanbul sözleşmesini tek taraflı feshedebiliriz ifadesini kullandı. Sn.Numan Kurtulmuş sakıncaları var dedi. Hala birileri ısrarla neyin peşinde. İstanbul sözleşmesinin sahiplerinden ödül mü aldınız? Şimdi biz sizin yasınızı mı tutalım. La havle... https://twitter.com/Hacer34_61/status/1293502564437241858?s=20

Demekki neymiş!

12 Ağustos 2020 Çarşamba 18:40

Chp kadın kolları ile Akp kadın kolları aynı çizgiye gelmişde; istanbulsözleşmesi bunu ortaya çıkardı sadece!

Rezalet

12 Ağustos 2020 Çarşamba 18:20

Bir iş yapmıyorsunuz. Kendinizi bari rezil etmeyin. Bitirdiniz partiyi yazık

Chp kadın kollarıda sizi örnek alıp.....

12 Ağustos 2020 Çarşamba 17:04

https://twitter.com/Semamarasli/status/1293532637127114752?s=20

Siz niye suç duyuru yapıyorsunuzki!

12 Ağustos 2020 Çarşamba 16:40

Anlamadığımız şuki, niye siz suç duyurusunda bulundunuz Dilipak'a! Garip bir durum! Yazı ****et açık LGBT yerine Fâhişe+türevleri fuhşun çeşitleri yazmış Dilipak! Bu durumda LGBT örgütleri suç duyurusunda bulunmaları gerekmezmiydi Dilipak hakkında; gerçi onlar zaten kendileri kabul ediyorlar Fahişe ve Lut'un çocuklarıyız diye pankart taşıdıklarından bunu hakaret görmüyorlar!

Komedi film

12 Ağustos 2020 Çarşamba 16:31

https://youtu.be/_PQM1QF0i-M

Yazı ortada ve kasdı belliyken!

12 Ağustos 2020 Çarşamba 16:22

Fetö bin yerden geliyor! Bu sebeple Kur'an ahkamına karşî çıkan savaş açan, çarpıtıp cımbızlayarak yıldırma susturma mahkemelerle susturma ****rerleri bizlere, Cübbeli Ahmed hocayı; Fetönün dinler arası diyalok Kur'an tahriflerini teşhir ettikleri konularında milleti uyarmasın sussun diye , kendisine yalan iftira kumpaslarla hapishanelere tıktıkları günleri hatırlatıyor hâ! Bu günlerde AB fonları için Fetönün eseri istanbul sözleşmesinden çıkmayı Sayın Kurtulmuş gerekirse çıkarız demişken tamda!!

Hakaretmi dediniz!

12 Ağustos 2020 Çarşamba 16:14

Ortadoks hıristiyanların bile imzalayıp kabul etmediği istanbul sözleşmesi adı altında LGBT yi legalleştirip yaygınlaştırma sözleşmesini hiç okumadan tartışmaya açmadan 26 dakikada kabul edip imzalayıp, bu millete bu sözleşmeyi dayatmak sizce bu millete yapılan nedir acaba! Tabi bu millette bunun cevabını sandıkta verecek elbet, istanbul ankara seçimlerini kaybetmekten bir ders çıkarılmamışki, milletin değerlerine inançlarına çarpıtarak karşı çıkılmaya devam ediliyor diyalokçular sürecindeki gib

İzlemek lazım!

12 Ağustos 2020 Çarşamba 16:07

https://twitter.com/Semamarasli/status/1292696236651360263?s=20

2015'te yazılmış bir yazı!

12 Ağustos 2020 Çarşamba 15:46

http://www.akevler.org/AkevlerMakaleler/2343/CokYor/0/Lutfi-Hocaoglu/Fahise-ve-Fahsa

Sizden büyük Allah var sultanım!

12 Ağustos 2020 Çarşamba 15:42

Ak parti kadın kolları güç gösterisine çevirdikleri bu baskıcı biatçi tavırları ile 81 ilde kadın kollarını bir emirle harekete geçirdik bakın diyerek, 80 milyona göz dağı vermekmi istiyor nedir acaba hedefleri! Hem partinin tabanı olan Kur'an Kerime şeksiz şüphesiz iman eden müslüman mütedeyyin topluma; dediklerinizi çarpıtarak aleyhinize kullanırız mesajı vererek toplumu yıldırıp susturma ****retimidir bu! Neyse toplum sandıkta verir en geç cevabı dert buyurmayınız sizler hiç!

Kur'anda lgbt nasıl ifâde ediliyor acaba!

12 Ağustos 2020 Çarşamba 15:33

Lgbt = Lezbiyen+Gay+Bi****üel+Tran****üel yerine Fâhişe ve türevleri demenin müslümanım diyen bir topluluk açısından sakıncası nedir acaba! Kur'an bu fiilleri Fâhşa ve Fâhışetün vb terimlerle anlatırken, Dilipakta yazısında bu fuhşiyâtın LGbt yerine Kur'an terimiyle ifâde etmesinden bir müslüman niçin rahatsız olup suç duyurunda bulunabilir acaba!

gerçekten o yazıyı okudunuzmu?

12 Ağustos 2020 Çarşamba 15:24

Ak partinin içerisindeki AKP liler! Mi? hakaret olan. Yoksa lgbt (****, ****, Bi****üel, tran****üel) gibi Kur'ânı Kerimin Fâhişetûn veya Fuhşiyat olarak tanımladığı fiilleri 《zaten velevki Lut'un çocuklarıyız》 vb pankartlar taşıyarak fahşâyı legalleştirmek ve yaymak için ****ret edenleri kast eddiği gâyet açık yazısında; Kur'an terimiyle lgbt yerine Fâhişe ve türevleri (çeşitleri) yazısındaki hangi terimi hakaret kabul edip, cımbızlayıp hedefinden çarpıtarak suç olarak duyurdunuz! Acaba!

Şiddet bahane/AB fonu şahane!

12 Ağustos 2020 Çarşamba 15:08

Fetö darbesinden sonra Sayın Cumhurbaşkanımız Receb Tayyib Erdoğan ne diyordu gençlere hitaben : " Sakın kimseye aklınızı kiraya vermeyin, sakın kimseye Biad etmeyin!" diyordu... Fetö elabaşı gibi bir emirle milyonları istediği gibi yönlendiren teşkilatlanmış örgüt sistemlerine menfat çıkar için aklı kiraya vermek... Menfeat ve çıkarları için aklı vicdanı Kur'an ahkamını bir tarafa bırakanlardan Allah'a sığınırım.

Zavalllılık

12 Ağustos 2020 Çarşamba 15:03

Ahmet kayaya çatal bıçak fırlatan laiklerden bir farkları yok. Müslümanlar ne hale geldi. Sürü psikolojisi. Düşünme becerileri yok

VATANDAŞIN BİRİ

12 Ağustos 2020 Çarşamba 14:07

utanmaz kadın tv ye çıktı dedidi yalan söyledik kimse dövmedi tükürmedi kabataşta emir öyleydi bizde yalan söyledik dedi başınızdaki türbandan bile utanmadan yok deri kıyafetli taciz etti üstümüze çiş yaptı vs vs vs oysa kadını kaynanası dövüp atmış oraya yazacak çok şey varda neyse yiyin birbirinizi

VATANDAŞIN BİRİ

12 Ağustos 2020 Çarşamba 14:05

SİZ TÜRBANLI BACILAR NEDEN BUNLARA MARUZ KALDINIZ ESMA SULTAN YALISINDA TÜRBAN ÜSTÜ İNGİLİZ TÜYLÜ SAPKASI TAKIP 40 GÜNLÜK BEBEGE MEVLÜTTE TEK TAŞ TAKTINIZ NEDEN SESİNİZ ÇIKMADI ACABA TANDA O GNLERDE AGRIDA KARDAN HASTANEYE GİDEMEYEN MUHAMMET BEBEK UYDURUK Bİ ATEŞTEN ÖLDÜ BABASI ONU ÇUVALDA HASTANEYE GETİRDİ ÖLÜSÜNÜ KULAKLARINIZDAN PARA FIŞKIRAN ŞIMARIKLAR DİLİPAK KONUŞTU NİYE BUNLARA İSYAN ETTİDE ONDAN KABATAŞTA BACINIZIN ÜSTÜNE İŞEDİLERDİ NOLDU KAYNANASI DÖVMÜŞTÜ

0535-311-00-12

12 Ağustos 2020 Çarşamba 14:02

burada ya da başka bir yerde #istanbulsözleşmesi toplum ahlakını bozuyor diyen,dilipak dinsizini,yobazını savunan akpkk'lı ne kadar vatan haini varsa anasını s......

VATANDAŞIN BİRİ

12 Ağustos 2020 Çarşamba 13:52

unutmadık unutmayacagız başı açık kadın penceresiz evdir herkes bakar demişlerdi noldu saçı görünmeyen bacılar kadın şimdimi aklınıza geldi o sunucu ikbal istesin saraya cariye olurum kocamda karışamaz demedimi esra erola bakın hepsi kapalı ve çocuuklarının babası dna ile bulunuyor çocuk kimden bilen yok dilipak bunları dedi çarpıtmayın kadına sahip ç9ıkacaksanız öldürülen kadınlar için çıkın dilipak chp li degil sonuçta akp li kovana çomak soktu sorun sizin...ATATÜRKÜN VERDİĞİNDEN VAZGEÇTİNİZ

Vatandaş

12 Ağustos 2020 Çarşamba 13:10

Bu hareketler cumhurbaşkanımıza inanılmaz zarar veriyor derhal bu işe el koymalı madem dilipaka karşısınız 28 şubat sürecindede karşı gelseydinizya tada o zsmanda suç duyursunda bulunsaydınız yazıklar olsun sizin samimiyetinizi seveyim yazık yazık bunları halkımız kesinlikle unutmayacaktır ve unutmayacağız .

Umut

12 Ağustos 2020 Çarşamba 13:04

Menfeat kolları üyeleri çocuğunu ise aldır işini beledeyiden hallet sonra hak yemeyiz kadın hakları geç bunları sonra toplumsal mesaj verirler .

Halide edip soylu

12 Ağustos 2020 Çarşamba 13:03

Onu yapacaklarina o kadinlar,ısparta da her yerde alkolikler,her yerde kadinlar fuhuş yapıyor,ona çözüm bulsunlar,boş boş bağirıp furmadınlar.

Bülent

12 Ağustos 2020 Çarşamba 13:00

İstanbul sözleşmesini AKP imzaladı şimdi ne olduda itiraz ediyor.

Ak Partili

12 Ağustos 2020 Çarşamba 12:40

Dilipak'ın yazısını okudum. Yanlış anlamıyom diye tekrar okudum. Keşke örnek verirken biraz edepli olsaymış. Fakat tespitler doğru. Partimiz nerden nereye gelmiş. Her zaman demişimdir. Bu gidişle sonumuz ANAP gibi olacak diye. Arkadaşlar hep kızardı. Erdoğan sonsuza kadar olmayacak ki. Ak Partinin içindeki akp'liler olduğu müddetçe bu parti bitecekkkkkk

10.Koy Sakini

12 Ağustos 2020 Çarşamba 12:08

İstanbul Sözleşmesi Türk aile yapısına vurulan hancerdir.Her gün ağızlarında dusurmedikleri dış güçler gafil cahil AKP sayesinde toplumun yapısıyla oynuyorlar yarın çocuklarınıza torunlariniza yine biz kandirildik mı diyecekler acaba ?

Vatandaş

12 Ağustos 2020 Çarşamba 12:02

Siz kendinize bakın. Önce içinizdeki papatyaları eleştirin..

Abdurrahman

12 Ağustos 2020 Çarşamba 11:33

Siz çok severdiniz birbirinizi ne oldu yav

ıspartalı

12 Ağustos 2020 Çarşamba 09:28

vay be nereden nereye gelmişiz

Yalvaçlı

12 Ağustos 2020 Çarşamba 09:25

Çoğunun çocukları memur boşuna orayı beklemiyorlar kul hakkı yiyip sonra telafi için gösteriş namazı kulıp allahı kaldırabileceklerini sanan bir grup asalak çıkarları neyle örtüşürse oraya katan düzen adamları

Karton

12 Ağustos 2020 Çarşamba 08:49

Haaaaa, Erkekler için her şey mübah ama siz kadınlar için hiçbir şey vaat edilmez. Bunu napcazz...

Mustafa musa AKBAŞ ylvc

12 Ağustos 2020 Çarşamba 08:43

İNSANLARI BÖLEN AYRIŞTIRAN SENİ BENCİ YAPAN PARTİCİLİKTİR. KALABALIĞA .SAYICA FAZLAYSAN GÜÇLÜSÜN. BİLGİLİYMİSSİN ALİMSİN BESPARA ETMEZ.İNSANLAR BUYUZ DEN PARTİLERE YONELİYORLAR. FİKİR VE YAHUT DÜŞÜNCEYE DEGIL.TEKNOLOJİ DOSTLUGU SOSYAL MEDYA DOSTLUĞU. ......DAYANIŞMASI GERÇEKLER HERZAMAN ALTIN DIR MUSTAFAMUSA AKBAŞ

Mahoni

12 Ağustos 2020 Çarşamba 08:42

Demek ki Isparta ak parti kadın kolları KADEM in yanında biz partimizi muhafazakar bilirdik bakın ist sözleşmesi nasıl ülkeye zarar veriyor feminizmin İslami görünümlü kademi yazık senelerdir laiklik neden sorun oldu yazılan ile uygulanan farklı olduğu için ist soz de yazılan ile uygulanan farklı sonuç modern oldunuz artık ailede neymiş haydi ev hanımları ise çocuklar krese diyenler yaslaninca evlatlar size haydi anne baba siz huzurevine biz işe dediklerinde eyvah diyeceksiniz unutmayın

Mustafa ALBEY

12 Ağustos 2020 Çarşamba 08:31

Valla helal olsun rusya, polonya gibi hıristiyan ülkelerin bile bu İstanbul Sözleşmesi adı verilen anlaşmanın aile yapısını bozar diyerek imzalamadığı şeyi sizler savunuyorsunuzya sözün bittiği yer.Bu anlaşmadaki travesti,**** ve ****lere verilen haklar çıkartılsın başka birşey istemiyor halk.İnsanlar unutmasınki lut kavmi helak olmasına 40000 mümin varken 33 sapığa ses çıkarmamaları nedeni ile helak oldular.Allah rızası için bu maddeleri çıkartmaları için tepkinizi koyun arkadaşlar.

Bekir ŞAHİN

12 Ağustos 2020 Çarşamba 07:26

Her şeye maydanoz olan AKP nin Soros finanslı kadın kollarını KINIYORUM. AKP yi bu kokaneler batırır herhalde bu elit takımı lanetliyorum.

MONKEY D.

12 Ağustos 2020 Çarşamba 04:03

KOL KOLA OLDUKLARI ILE SIMDI KANLI BIÇAKLI MI OLDULAR VAY ANAM VAY 3 AYA ONCESINDE BU SAHSIYET ICIN GAK DESEK GUK DER BIZI MAHKEMEYE VERIRLERDI.

Öğretmen

12 Ağustos 2020 Çarşamba 02:29

O oturan niye ayağa kalkmamış? Koltuk gider diye mi??

M.K

12 Ağustos 2020 Çarşamba 02:16

Düne kadar beraber yürüyordunuz bu yollarda. Beraber ıslanıyordunuz yağan yağmurlarda.Ne oldu???

DİĞER HABERLER