SON DAKİKA
10 Aralık 2019 Salı 15:38 Isparta

BAŞDEĞİRMEN’DEN ÇOCUK HASTALARA SÜRPRİZ ZİYARET

BAŞDEĞİRMEN’DEN ÇOCUK HASTALARA SÜRPRİZ ZİYARET

BAŞDEĞİRMEN’DEN ÇOCUK HASTALARA SÜRPRİZ ZİYARET

Isparta Belediyesi, Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 4. sınıf öğrencilerinin hazırladıkları proje kapsamında SDÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesinde çocuk bölümünde yatan hastalara yönelik program düzenledi.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in de katıldığı programda çocuklar odalarında tek tek ziyaret edilerek ‘geçmiş olsun’ dileklerinde bulunuldu ve çeşitli hediyeler verildi.

SDÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Ali Dulupçu, SDÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Rasih Yazkan, Hastane Başmüdürü Kazım Kahraman, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ahmet Rifat Örmeci’nin de Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e eşlik ettiği programda çocuklar için eğlence düzenlendi.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve beraberindekiler, İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinin hazırladığı proje kapsamında çocuk bölümünde yatan çocukları tek tek ziyaret etti. Çizgi film kahramanları kostümlerini giyen öğrencilerle birlikte serviste kalan çocukları ziyaret eden Başkan Başdeğirmen ve beraberindekiler, çocuklara kitap ve boyama setinin de aralarında bulunduğu hediyeler verdi. Çocuklara gitar dinletisinde bulunuldu.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, tüm çocuk hastaları kaldıkları odalarında tek tek ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti, onlarla sohbet etti. Başkan Başdeğirmen, “Bugün çocuklarımızı ziyaret etmek istedik. Çocuklarımız başta olmak üzere tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Üniversiteli arkadaşlarımız bir proje hazırlamışlar, bizlerde kendileri ile birlikte olduk, projelerine katkı sağladık.  Böyle bir projeyi hazırlamalarından dolayı arkadaşlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

SDÜ Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 4. Sınıf öğrencisi Asude Demirci, kendilerine verilmiş olan sosyal sorumluluk projesi kapsamında hastanede böyle bir etkinlik düzenlemeyi istediklerini söyledi. Demirci, “Çocuklara unutamayacakları bir gün yaşatmak ve onları hastane havasından birazda olsa uzaklaştırmak istedik. Belediyemizle birlikte onlar için güzel bir organizasyon gerçekleştirdik. Belediyeye gittiğimizde bizlere tüm kapıları açıp çok iyi karşıladılar. Şükrü Başdeğirmen Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz.  Bugün bizleri de yalnız bırakmadı, çocuklara çok güzel hediyeler getirdi” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ÖĞRENCİ

11 Aralık 2019 Çarşamba 13:16

VATANDAŞ kardeşim hizmet nerde allah askina.Biz oy verirken trafik koku sorunu rayli sistem kurulumu olacak diye verdik güvendik de. Simdi cesmeye su çekiliyor anca.Otobus pahali diyince diger şehirlerden ucuz diyorlar.Ankarada bi yolculuk en az 25 30 dk suruyor. Öğrenciye200 binis 60 lira.Isparta avuç kadar 1.75.Önceki yapti mi onceki binmedi mi diyonuz da herkes bi onucekine bakıp bos orturacaksa ne anladik bu isten.Dedem de oturur o zman koltukta.Güvendik oy verdik şimdi kesin çözüm zamani

Vatandaş

11 Aralık 2019 Çarşamba 00:42

İnsanlık yapılsa seçim var diyorsunuz hizmet yapılsa bizene banamı yaptı diyorsunuz ziyaya alınan a8 in o dönemki fiyatını bilmeden sorgulamadan bugünkü makam aracı batıyor size ziya binerken iyiydi sesiniz çıkmıyordu simdi mi rahatsız etti sizi Allah akıl fikir versin size

Vildan

10 Aralık 2019 Salı 20:15

Fakültemiz öğrencilerini projelerinden dolayı canı gönülden tebrik ediyorum

Vildan

10 Aralık 2019 Salı 20:10

Fakültemiz öğrencilerini projelerinden dolayı canı gönülden tebrik ediyorum

Şamil

10 Aralık 2019 Salı 18:03

Dikkaaaat baskın seçim kapıda

Meraklı

10 Aralık 2019 Salı 16:15

Allah razı olsun başkanım Yeni makam arabanız kaç basıyor

DİĞER HABERLER