SON DAKİKA
14 Mart 2019 Perşembe 16:13 Isparta

BAŞKANIMIZI DESTEKLEMEYE GELDİK

BAŞKANIMIZI DESTEKLEMEYE GELDİK

BAŞKANIMIZI DESTEKLEMEYE GELDİK

Başkan Günaydın’a Alevi Bektaşi Toplumundan sevgi seli

BAŞKANIMIZI DESTEKLEMEYE GELDİK

Alevi Bektaşi Toplumunun düzenlediği Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Gecesine katılan Başkan Günaydın’a Hz. Ali’nin adaleti temsil eden Zülfikar’ı takdim edildi. Çünür Dedesi Özdemir, ‘At binenin kılıç kuşananındır’ diyen Başkan Günaydın’a “Başkanımıza kılıcı hediye ediyoruz, atı da 31 Mart akşamı teslim edeceğiz. At da onun olacak, kılıç da onun olacak inşallah” dedi.

Isparta Belediye Başkanı ve MHP Belediye Başkan Adayı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, Alevi Bektaşi Toplumunun düzenlediği Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Gecesine katıldı. Tüm dedelerin de hazır bulunduğu gecede, Emre Mahallesinde ‘At binenin kılıç kuşananındır’ diyen Başkan Günaydın’ın cümlelerine atıfta bulunan Çünür Dedesi İbrahim Özdemir, “Başkanımıza kılıcı hediye ediyoruz, atı da 31 Mart akşamı teslim edeceğiz. At da onun olacak, kılıç da onun olacak inşallah” diyerek Hz. Ali’nin adaleti temsil eden Zülfikar’ını takdim etti.  

TAM DESTEK MESAJI

Isparta’daki Alevi Bektaşi Toplumu Böcüzade Düğün Salonunda Birlik Beraberlik ve Dayanışma Gecesi düzenledi. Geceye katılan Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’a, toplum tarafından seçimlerde tam destek mesajı çıktı.

Gecede tüm dedeler adına konuşmayı yapan Çünür Dedesi İbrahim Özdemir, 5 yıl önce Başkan Günaydın’ın konuşmasını hatırlattı. Özdemir, “Bundan 5 sene önce saygıdeğer başkanımızı seçerken aynen burada konuşurken, ‘sayın başkanım burada bulunan herkes aynı tarlanın çiçekleridir. Hepsi ayrı ayrı açar ama hepsinin de aynı güzellikte kokuları vardır’ dedik. Bizde buna inanarak başkanımızın bu yoldan ayrılmadığını gördüğümüz için bugün tekrar başkanımızı desteklemeye geldik. Başkanımız Emre Mahallesinde ‘At binenin kılıç kuşananındır’ demişti. Bizde bugün saygıdeğer başkanımıza kılıcı hediye ediyoruz, atı da 31 Mart akşamı teslim edeceğiz. At da onun olacak, kılıç da onun olacak inşallah” dedi.

CAN’DAN TEŞEKKÜR

MHP Belediye Meclisi Üyesi ve meclis üyesi adayı İbrahim Can da, dedelerin her zaman yanında olduğunu dile getirerek, “Mustafa Kemal Atatürk’ün aydın izinde yürüyen dedelerimiz hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

GÖNLÜMÜ CANLANDIRDINIZ

Geceye katılan ve kendisine gösterilen ilgiden dolayı duygulanan Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın da, ‘Gönlümü canlandırdınız, göğsüme nefes aldırdınız. Sevgiyi gönlüme doldurdunuz’ diyerek başladığı konuşmasını şu şekilde sürdürdü:

SİZLERİ KATIKSIZ SEVİYORUM

“Allah sizden razı olsun. Bugün beni sevindirdiniz. Hepinizi çok seviyor ve sayıyorum. Allah sizden razı olsun. Dünyanın en güzel olayı, en büyük olayı sevmek ve sevilmektir. En kutsal olay insanların birbirini katıksız bir şekilde menfaat olmadan sevmesidir. İnanın ben sizleri bu şekilde seviyorum. Sizlere minnet ve şükranlarımı sunuyorum”

MECLİS ÜYELERİMİN HEPSİ CANDIR

Isparta’yı Avrupa şehirlerinin önünde gelen bir kent yapacaklarını dile getiren Günaydın, bu konudaki projelerin hazır olduğunu aktardı. Isparta’nın turizm, ekonomi ve gül endüstrisinde başkent olacağını aktaran Günaydın, bu düşüncelerin gerçekleştirilebilmesi için kendisi ile birlikte belediye meclisi üyelerine de oy verilmesini istedi. Her bir belediye meclisi üyesi adaylarının adeta imbikten geçirilmiş, temiz ve çalışkan, tecrübeli isimlerden oluştuğunu dile getiren Günaydın, “Rahat çalışabilmemiz, kararları daha kuvvetli alabilmemiz için bana vereceğini oy kadar meclis üyelerim için de oy istiyorum. Bu arkadaşlarımızın her biri candır. Yine meclis üyesi adaylarımız arasında soyadı Can olan birisi daha var. O da İbrahim Can” dedi.

ZÜLFİKAR’I DEDELERDEN TESLİM ALDI

Konuşmaların ardından Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, Hz. Ali’nin adaleti temsil eden Zülfikar’ı dedelerden teslim aldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

hhhhh

15 Mart 2019 Cuma 14:57

bırakın sizi gidi çakma aleviler. ben de aleviyim nerde görülmüş alevinin mhp ye oy verdiği

gulennnnnnn

15 Mart 2019 Cuma 13:51

yusuff babammmm seviyoruz seniiiiiiii :) seviyom garide gariiii:

CANAN

15 Mart 2019 Cuma 13:50

YUSUF ZİYA GÜNAYDINNNNN

CANAN

15 Mart 2019 Cuma 13:49

YUSUF ZİYA GÜNAYDIN BAŞKAN OLMAYA DEVAM EDECEK GÖKMEN BEY SEN OTUR OTURDUĞUN YERDE BOŞUNA HEVESLENME :)

Aleviyim

15 Mart 2019 Cuma 09:14

ZÜLFİKAR'ın anlamını bilmeyen dede mi olur? Siyasi malzeme yapılacak kadar basit mi? Aleviliği siyasete alet ettikten sonra,ne farkın kalıyor esefle,şiddetle kınıyorum

Bir VATANDAŞ

15 Mart 2019 Cuma 09:07

yahu kime kandırıyorsun Bay Yusuf.

Costur costur

14 Mart 2019 Perşembe 22:40

GÖKMEN ZINGIR ZINGIR TİTRETECEK SENİ.15 MARTTA SENİ UÇURACAK GÖKBEN UÇUYOR

Memet

14 Mart 2019 Perşembe 21:46

Sağlam işi olmayan ve daha birtane sağlam işi olmayan başkan.eğer ciddiysen malvarlığını açıklarmısın.tabi yapabilirsen.işin ehliymiş.daha valilik arkasındaki otoparkın rezilliğini görmüyorsun işlem yaptınmı yapamazsın.ıtobğs durak tabelası olupta durağı olmayan yer var.duraklarun çoğu camı kırık bakanmı var.hayatınız yalan dolan.az kaldı

Isparta lı

14 Mart 2019 Perşembe 19:29

ADAMSIN CANSIN YÛSUF ZİYA GÜNAYDİN. TEK BAŞKAN VAR ODA SENSİN. ÖZÜ SÖZÜ BİR ADAM. YİNE YENİDEN GÜNAYDİN DİYECEĞİZ.

kamil ağa

14 Mart 2019 Perşembe 16:41

gülüde gülcü İsmail efendiden al başkan gelebilirsen tabiiiiiiii

DİĞER HABERLER