SON DAKİKA
01 Ağustos 2020 Cumartesi 00:59 Isparta

BU HAVUZLAR TEHLİKE SAÇIYOR

BU HAVUZLAR TEHLİKE SAÇIYOR

BU HAVUZLAR TEHLİKE SAÇIYOR

Isparta’da da bazı parklarda bulunan süs havuzlarında serinleyen çocuklar, tehlikenin farkında olmadan eğleniyor. Ancak bu süs havuzlarının ne kadar tehlikeli olduğundan habersizler. Anne ve babaların bu konuda çok dikkatli olmaları gerekiyor. Yaz mevsiminin gelmesiyle çocuklar, güvenliklerini de tehlikeye atarak şehrin göbeğindeki süs havuzlarında serinliyor. Onlara oyun gibi gelen bu eğlence maalesef ölüm ve yaralanmalarla sonuçlanabiliyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

VATANDAŞIN BİRİ

03 Ağustos 2020 Pazartesi 18:50

akıllı olun heralde yanlış okuyorsun gerçekten güzel havuz nerde diye sordum keşke yapsalar evimin önüne maalesef y.şehitlerde evimin önündeki parkta vardı havuz ziya bey kapattı öyle güzeldiki yerine salıncak koydu o kadar güzel günlerin ortasında kaydırak akıl alıyormu birde bunu yapan yüksekkkk yüksekkkkk mimar...ziya beyin yaptıgı herşeyi bozan bu belediyede keşke bunuda gene havuz yapsa....

Akıllı olun

02 Ağustos 2020 Pazar 20:58

Vatandaşın biri güzel degilse kendi evinin önüne yaptır

VATANDAŞIN BİRİ

01 Ağustos 2020 Cumartesi 22:15

buraya sadece olumsuzluk için gelenler eğleniyormusunuz bari hadi kolay gelsin hert aklın eglencesi başka işte hoşgörelim gari işiniz gücünüz burda begenmemek sadece bunun için burdasınız siz

Ispartalı

01 Ağustos 2020 Cumartesi 15:04

Dün dışarı çıktım, her tarafta maskesiz, neredeyse hepsi yabancı uyruklu, başıboş sanacağınız sokak çocuğu tarzı çocuklar dolu; insanların dibine kadar maskesiz gelerek haraç ister gibi bir tavırla bayram harçlığı istiyorlar. Çarşı da Türk'ten çok yabancı uyruklu insanlarla doluydu. Kendimi kendi memleketimde yabancı gibi hissettim. Bi yürüyerek çıkın, ara sokaklara parklara bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Nerede ler

01 Ağustos 2020 Cumartesi 14:36

Belediye el atsın. Bu konuya.

VATANDAŞIN BİRİ

01 Ağustos 2020 Cumartesi 14:04

yorumları yaptıkta bu havuz nerde güzelmiş gerçekten

VATANDAŞIN BİRİ

01 Ağustos 2020 Cumartesi 14:03

hanife........rezillik neresinde çocuklar egleniyorlar

VATANDAŞIN BİRİ

01 Ağustos 2020 Cumartesi 14:01

bırakında denize gidemeyen çocuklar eglensin herkes 5 yıldızlıda tatil yapmıyor yatlarda gezmiyor bırakın o mikrop her yerde var otel havuzlarında yokmu kaç kişi mantar oldu o havuzlarda çocuk bu girecek eglenecek zabıta vs korku ülkesi yapmayın sevgi dünyası yapın zabıtayı polisi öcü gibi göstermeyin bu şehirde varmı bi adam gibi yüzme havuzu vs yok bırakın onlarda çocukluklarını yaşasın milastaki çifte havuzada çok girdik çocukken mikroop falan işlemedi...:)

Vatandaş Salih

01 Ağustos 2020 Cumartesi 13:36

Isparta'da zabıta hiçbir şekilde görevini yapmıyor. hayvan pazarında sözde maske için uyarıya gelmiş etrafındakiler hepsi maskesiz hiç kimseye bir şey demedimln sallana sallana gitti.

Spartalı

01 Ağustos 2020 Cumartesi 12:38

Ya bırakın bu işleri, vatandaş olarak zabıtayı aradım çocuklar süs havuzuna giriyor elektrik kaçağı olursa çocuklar çarpılır dedik tam 1 saat izledim zabıta gelmedi ilgilenmedi, iyide bu çocuklar nerede eğlenecek yapın mahallere açık havuz çocuklar orada daha güvenli eğlensin..

Hanife

01 Ağustos 2020 Cumartesi 02:28

REZİLLİK!!!!!!!!

DİĞER HABERLER