SON DAKİKA
13 Ocak 2020 Pazartesi 18:01 Isparta

EŞİNE BEKLE DEDİ KENDİ BAŞINA SIKTI

EŞİNE BEKLE DEDİ KENDİ BAŞINA SIKTI

EŞİNE BEKLE DEDİ KENDİ BAŞINA SIKTI

Yalvaç’ta emekli ambulans şoförü tabanca ile intihara kalkıştı. Başından ağır yaralanan 65 yaşındaki Ö.G. Isparta Şehir Hastanesi’ne getirilerek yoğun bakımda tedavi altına alındı.

Yalvaç’ın Hüyüklü beldesinde yaşayan ve bir süredir psikolojik tedavi gören Ö.G’nin saay 12.00 sıralarında eşi ile birlikte Yalvaç Devlet Hastanesi’ne gitmek üzere otomobillerine bindikleri şahısın ‘Evde birşey unuttum’ diyerek araçtan inerek yukarıya çıktığı ve sağ kulak arkasına dayadığı tabancanın tetiğini çekerek intihara kalkıştığı öğrenildi.

SİLAH SESİNİ DUYUNCA...

Eşi yukarı çıktıktan sonra otomobilde bekleyen karısının silah sesini duyunca hemen yukarı çıktığı ve eşini kanlar içerisinde bulduğu ve hemen çevredeki komşularında yardımıyla sağlık görevlilerine haber verildiği bildirildi.

Yıllarca ambulans şoförlüğü yapan ve hastaları hastaneye ulaştıran Ö.G bu kez ağır yaralı olarak kendisi hastaneye yetiştirildi. Yalvaç Devlet Hastanesi’nde ilk müdahalesi yapılan yaralının daha sonra Isparta Şehir Hastanesi’ne sevk edildiği haber verildi.

2 OĞLU YURTDIŞINDA YAŞIYOR

Hiç bir maddi sıkıntısı bulunmayan Ö.G’nin yurtdışında yaşayan 2 oğlunun bulunduğu ve eşi ile Hüyüklü’nün Mescit Mahallesi’nde yaşadığı öğrenildi.

Nurettin ARKAN

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

GERÇEK

16 Ocak 2020 Perşembe 10:48

allah yakınlarına sabır versin kimseyi kesinlikle kınamıyorum YALVAÇTA DURUMLAR ÇOK FARKLI GALİBA BURADA 10 HABER VARSA BUNUN 90 I YALVACTA YAŞANIYOR CİNAYET GASP HIRSIZLIK TECAVÜZ HEPSİ BİR DEĞİL YALVAÇLILARIN BEN YALVAÇLI DEGILIM AMA TANIDIKLARIM VAR ZIHNIYETLE ALAKALI YETİŞTİRMEYLE ALAKALI BENCE BU TİP ŞEYLER YALVAC DIYIP HEPSINI KATMAYIN BENCE

YALVAÇLI

14 Ocak 2020 Salı 10:56

.... YİNE YALVAÇ YAZAN ARKADAŞ SEN ESRA EROL A ÇIK BABANI ARA

DENİZHAN GÜRORDU

14 Ocak 2020 Salı 09:04

.... YİNE YALVAÇ DİYE YAZAN ZİGOT, ALLAH SENİN BAŞINA VERMESİN, YAŞATMASIN, GÖSTERMESİN, ÖYLE VEYA BÖYLE BİR CAN GİTMİŞ, KİM BİLİR NE NEDENLE KENDİNE KIYDI, KASABASINDA VE İLÇEDE KİME SORSAN SEVİLEN VE SAYILAN BİR İNSANDI, SENİN DERDİN NEYDİ Kİ YİNE YALVAÇ YAZMIŞSIN.

....

13 Ocak 2020 Pazartesi 20:25

Yine yalvaç

DİĞER HABERLER