SON DAKİKA
09 Ekim 2019 Çarşamba 17:45 Isparta

ISPARTA'DA OPERASYON 22 GÖZALTI VAR

ISPARTA'DA OPERASYON 22 GÖZALTI VAR

ISPARTA'DA OPERASYON 22 GÖZALTI VAR

Isparta Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu kullanımı ve ticaretinin önlenmesine ilişkin çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Emniyet Müdürlüğü, 1 haftalık çalışmaları basın açıklaması ile duyurdu:

"Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz görevlilerimizce uyuşturucu veya uyarıcı maddenin kullanılması ve ticaretinin önlenmesine yönelik olarak 01.10.2019 _ 08.10.2019 tarihleri arasında, bir haftalık süreçte yapılan operasyonlarda toplam 22 şahıs yakalanmıştır. Yapılan operasyonlarda yakalanan şüpheli şahıslardan; - 3 parça halinde toplam 6,04 gr Eroin maddesi, - 4 parça halinde 97,54 gr Metam fetamin maddesi, - 7 adet Ecstasy hap, - 62 adet Sentetik Bcza, - 3 adet ruhsatsız tabanca ile 31 adet dolu fişek - 1 adet hassas terazi ve uyuşturucu maddenin kullanılmasında faydalanılan çok sayıda APARAT ele geçirilmiştir.

Yakalanan Şüpheliler hakkında "(uyuşturucu veya uyarıcı Madde Ticareti yapma veya Sağlama" ve "Kullanmak için Uyuşturucu veya ulyarıcı Madde Satın Almak, Kobul Etmek, Bulundurmak ve Kullanmak" suçlarından işlem yapılmış olup 6 şüpheli çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir. Isparta İl Emniyet Müdürlüğü olarak uyuşturucu veya uyarıcı maddenin kullanılması ve ticaretinin önlenmesine yönelik olarak mücadelemiz vatandaşlarımızın da desteği ile kararlıkla devam etmektedir."

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Vatandaş

10 Ekim 2019 Perşembe 09:03

Allah devletimize milletimize zeval vermesin, Rabbim cümlemizi doğru yoldan kaydırmasın, Yanlış işlere bulaşanlarada Rabbim hidayet eylesin! Âmin.

vatandaş

09 Ekim 2019 Çarşamba 19:07

Antalya'da bu işe sağlam bir neşter vurulmadığı sürece Isparta'da Ali'nin yerine Veli, Ahmet'in yerine Mehmet geçer durur. Sivrisineklerden kurtulmak için bataklığı kurutmak gerekiyor. Yine de polislerimizi üstün çaba ve çalışmalarından ötürü tebrik ediyorum. Allah yardımcıları olsun.

DİĞER HABERLER