SON DAKİKA
09 Ekim 2019 Çarşamba 14:57 Isparta

ISPARTADA REHİNE KRİZİNDE MUTLU SON

ISPARTADA REHİNE KRİZİNDE MUTLU SON

ISPARTADA REHİNE KRİZİNDE MUTLU SON

ISPARTA'da C.E., pompalı tüfekle pencereden ateş açıp, 3 yaşındaki oğluyla birlikte kendisini eve kilitledi. Adrese Özel Harekat polisleri sevk edilirken, C.E. yaklaşık 2 saatlik ikna çabasının ardından eylemine son verip tüfeği polise teslim etti. Baygınlık geçiren C.E., hastaneye götürüldü.

Olay, saat 13.30 sıralarında Bağlar Mahallesi 2702 Sokak'ta meydana geldi. 2 katlı evin birinci katında oturan C.E., henüz bilinmeyen nedenle evinin penceresini açıp, pompalı tüfekle havaya ateş etti. Mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kapıyı kilitleyip kimseye yanıt vermeyen C.E.'nin yanında, oğlu Ç.E.'nin de bulunduğun belirlendi. Çevrede geniş güvenlik önlemi alınırken, olay yerine Özel Harekat timi geldi.

Polis bir süre C.E.'yi kapıyı açması için ikna etmeye çalıştı. Kapıyı açmaya yanaşmayan C.E., yakınlarıyla telefon görüşmesi yapmayı kabul etti. Bir süre sonra olay yerine Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen'de geldi. Başdeğirmen'in de katıldığı yaklaşık 2 saat süren görüşmelerin ardından C.E. kucağında oğlu, elinde de pompalı tüfekle kapı önüne çıktı. Oğlunu ve tüfeğini polise teslim eden C.E., baygınlık geçirdi. Hazır bekleyen sağlık ekiplerinin müdahale ettiği C.E., hastaneye götürülerek tedaviye alındı. C.E.'nin oğlu ise çaresizce dışarıda bekleyen annesi Ç.E.'ye teslim edildi.

Olay yerine gelen Isparta Belediye Başkanı AK Parti'li Şükrü Başdeğirmen, çocuğu bir süre kucağına alıp sevdikten sonra anneyle görüştü ve aileye her türlü destekte bulunulacağını aktardı.

C.E.'nin olayı gerçekleştirme nedeni, ifadesinin ardından netlik kazanacak.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ispartalıyım

12 Ekim 2019 Cumartesi 10:35

Her evde ve ailede sıkıntı var be bunların kaynağı yine kendileri ,çocuğuna bu travmayı yaşatmamalı idi ama küçük olduğu için kısa zaman da unutur ,Bu arada başkanın orada olması ve yardım sözü vermesi olumlu bir hareket yanlız halk kahramanı ne demek, bu belediye tüm ısparta halkının her sıkışan bunu yapar ve bu tarz sözler verilirse trend olur ,efsane yaratmayalım yardım edecekse de kul hakkına girmeden yapsın,herkesin sıkıntısı var o nedenle ayağınızı yorganınıza göre uzatın

Aydın

11 Ekim 2019 Cuma 11:32

Biz de tam bunun için Belediye Başkanı yaptık Şükrü beyi

nuran

10 Ekim 2019 Perşembe 08:24

geçmiş olsun belediye başkanınında bu duyarlılığından dolayıda tebrikler

Mesut

09 Ekim 2019 Çarşamba 22:52

Tek başına mı gelmiş ))

geçmiş olsun

09 Ekim 2019 Çarşamba 20:59

geçmiş olsun belediye başkanınında bu duyarlılığından dolayıda tebrikler

süleyman adıgüzel

09 Ekim 2019 Çarşamba 20:23

çok yazık olan çocuklara oluyor günh degilmi o kuzu o travmayı hep yaşayacak nasıl bir babasınız siz be....

Vatandaş

09 Ekim 2019 Çarşamba 19:11

Şu kendini bilmez yorum yapanları Allaha havale ediyorum orada olmayanların klavye erkekliği yaptığı bir dönemde insan olmak çok zor... Ordaki korku oradaki telaş kimse bunu anlayamaz ben oradaydım Allah sizi bildiği gibi yapsın... Başınıza gelmedikçe anlayamayacaksınız

vatandaş

09 Ekim 2019 Çarşamba 19:01

her bunalıma giren başkan gelip yardım eder diye bu veya buna benzer bir yola başvurursa ne olacak peki?

Gonca

09 Ekim 2019 Çarşamba 18:57

Hayat şartları ınsanlara neler yaptırıyor.herşey paramı maddiyatmı Başkanımızdan Allah Razı olsun

Ispartanın öz evladı

09 Ekim 2019 Çarşamba 18:05

Başkan beyin Koruması olmak için kaç kişi sırada bekliyor.Yalakalık olsun diye yalan yalnış laf aktaranlar iftira atanlar .insanlık et kimse anlamaz Kul bilmesin Malik bilsin.

Kadın işçi

09 Ekim 2019 Çarşamba 17:57

Sayın kahraman Başkanın Bizide kurtar park-bahçeler 'deki kurt dan mesai sonrası zorla elma toplamaya ****ürüyor kadın işçileri de dinle kulak ver seslerine lütfen.

kazım

09 Ekim 2019 Çarşamba 16:31

kim bilir ne sıkıntısı var garibanın

Ispartalı

09 Ekim 2019 Çarşamba 15:53

Süperman oldu tebrikler

Vatandaş

09 Ekim 2019 Çarşamba 15:35

Ispartexsas

Bağlar

09 Ekim 2019 Çarşamba 15:33

:))) çok komik.

spam

09 Ekim 2019 Çarşamba 15:13

Anne ve baba olmak, döllemek ya da döllenmek değil. Anne ve Baba olmak dünyaya getirdiğin çocuklara imkanların ölçüsünde güvenliğini sağlayıp, iyi bir eğitim verebilmektir. Eşlerin, sürekli geçmişte sen bunu yaptın ben bunu yaptım diyerek, üzülerek, birbirlerine çatıp şimdiki anlarını da kaybetmelerine sebep oluyor. Bu da evde huzursuzluk yaratıyor, En büyük huzursuzluğu da çocuklar yaşamakta. belki de hiç unutmayacakları, evlendiklerinde iyi bir eş olamayacakları b izler bırakmaktadır.

Hikaye

09 Ekim 2019 Çarşamba 15:11

Hikaye. Bana Boğaz Köprüsü kurtarıcılarını hatırlattı. Gerçeğe dönelim beyler. Memleketin çok önemli problemleri var.

DİĞER HABERLER