SON DAKİKA
26 Şubat 2020 Çarşamba 12:23 Isparta

LİSELİ 3 KIZ İŞTE BÖYLE BULUNDU

LİSELİ 3 KIZ İŞTE BÖYLE BULUNDU

LİSELİ 3 KIZ İŞTE BÖYLE BULUNDU

ISPARTA'DA evlerinden çıkıp bir daha dönmeyen ve izlerine en son Denizli'de rastlanan 3 lise öğrencisi Tuana Yıldız (16), Gülizar Soy (16) ve Buse Aydoğan (16), İzmir'in Konak ilçesinde, bulundu. Polis, üç kızı Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürürken, anneler müjdeli haberi alınca mutluluktan havalara uçtu.

MÜGE ANLI'NIN PROGRAMINA KIZLARI YERİNE İHBAR EDEN FAZIL YAVAŞ KATILDI

Kayıp olarak aranan ve dün bulunan kızların anneleri bu sabah ATV'de Müge Anlı'nın programına konuk oldu. Anneler programa, bu kez yüzleri gülerek geldi. Öte yandan canlı yayın programına kızların yerini ihbar eden Fazıl Yavaş katıldı.

KIZLARIN YERİNE NASIL İHBAR ETTİĞİ ANLATTI

İzmir'de yaşayan Fazıl Yavaş, stüdyoya geldiğinde ailelerle selamlaştıktan sonra programın sunucusu tarafından kendisine çiçek hediye edildi. O anları anlatan Fazıl Yavaş, canlı yayın programını izledikten sonra "Ben bu kızları bulurum" diye evden çıktığını belirterek, "Buca'dan belediye otobüsüne bindim. Benden 5-6 durak sonrası kızlar bindi. 3'üde karşıma oturdular. Telefondan onlara belli etmeden 1 gün önceki programın videosunu izledim. Otobüs Konak ilçesine gidiyordu. İnşallah son durakta inerler diye düşündüm. Çünkü Konak meydanda polis daha fazladır. Ondan dolayı benden şüphelenmesinler diye telefondan video izliyor gibi yaptım. Konak'ta iner inmez sizi (Müge Anlı Programını) aradım. Sonra polisi aramam istendi. Otobüsten indikten sonra polisler müdahale etmişlerdi" dedi.

SAAT KULESİ YAKINLARINDA BULUNDULAR

İhbar üzerine olay yerinde bulunan yunus ekipleri, 3 kız öğrenciyi tarihi Saat Kulesi yakınlarında buldu. Kız çocukları, ifadelerine başvurulmak üzere Çocuk Şube Müdürlüğü'ne gönderildi. Üzerlerinden kimlik çıkmayan üç kız, yakınları tarafından teşhis edildi. Polis, üç kızı Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürürken, sorgularının sürdüğü öğrenildi.

BULUNMA ANLARI CEP TELEFONU KAMERALARINA YANSIDI

Öte yandan dün 3 liseli kızın bulunma anı ise cep telefonu kameralarına yansıdı.  Emniyet'e götürülen kızların işlemlerinin devam ettiği ve 3 annenin ise bugün İzmir'e giderek kızları ile buluşacakları öğrenildi. 

YÖRESEL KIYAFETLERLE TURİSTLERLE FOTOĞRAF ÇEKTİRMİŞLER

Canlı yayın programında paylaşılan fotoğraflarda ise üzerlerine kostüm giyerek İzmir'e gelen turistlerle fotoğraf çektirdikleri ortaya çıktı. Müge Anlı, yayınlanan fotoğrafların ardından turistlerle fotoğraf çektirip para alıyorlar. Yöresel kostüm giyiyorlar. O yöresel kostümle fotoğraf çektiriyorlar. Para alıyorlarmış. İşte bulmuşlar kendilerine" diyerek yorumladı.

PROGRAMI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Yigit

05 Mart 2020 Perşembe 16:47

Allah evladı olanlara sabır versin.çok zor bu devirde ahlaklı ve itaatkar,bilinçli evlat yetiştirmek...telefon,tv ve bozulan ahlak ve manevi değerler...Allah sonumuzu hayır eylesin.muhterem yetkililer niyetlerse ahlak,adalet,eğitim düzeltilirse yol alırız inşallah...

abukat

27 Şubat 2020 Perşembe 11:16

izmire gitmiş zabunun oğlu bulmuş diyorlar

pinokyolar

26 Şubat 2020 Çarşamba 19:47

pinokyolar

vatandaş

26 Şubat 2020 Çarşamba 19:31

macera arıyorsanız adrenalin sporları deneyin gençler. evden kaçmak neyin nesi. ya başınıza kötü bir olay gelseydi!

BİR EVLAT PİR OLSA DA

26 Şubat 2020 Çarşamba 18:24

ANAYA MUHTAC İMİŞ! çocuklar ailelerinden çok okulda vakit geçiriyor..gavurun bize aşıladığı yok "kayıp balık nemo" yok "Cesur - Brave" gibi güya animasyonlar bile hep aileden kopmayı kaçmayı telkin edici..okulların rehber hocaları da çoğu aynı kafada...kaçıp da anasına babasına ayar çekebilme cesareti de aile dışından verilir hep..çocuklar-gençler aileden kopunca ölürmü kalırmı, fuhuşamı yem olur, uyuşturucuyamı bulaşır umurunda değil tabi hiçbirinin..AĞLARSA ANAM AĞLAR GAYRISI YALAN AĞLAR!

Velii

26 Şubat 2020 Çarşamba 17:16

Kimse büyük konuşmasın rabbim çocuğu olanlara yardım etsin

vatandaş32

26 Şubat 2020 Çarşamba 17:00

kimse burdan ahkam kesmesin gerçekten çocuk yetiştirmek bu zamanda çok zor. Çocukları artık aileler yetiştiremiyor 8 saat okul, okuldan sonra dershane, haftasonu dershane aile zaten çocuğun yüzünü görmüyorki nasıl yetiştirsin. şans eseri arkadaşları iyise kötülüklerden korunur. zor kardeşim zor

İkaz

26 Şubat 2020 Çarşamba 16:55

Bu kızlar mutlaka bulundukları okuldan atılmalıdır. Maceralarını arkadaşlarına anlatırlarsa kızların hepsi oraya buraya kaçar. Aman ha.

VATANDAŞIN BİRİ

26 Şubat 2020 Çarşamba 16:47

kızı kaybolmuş ama türbanlı bacım bi güzel süslenip tv ye çıkmış pes yani bişi demecem gari

Vatandaş

26 Şubat 2020 Çarşamba 12:52

Bir güzel döveceksin bunları gunde üç öğün dayak atacaksın ki akılları başlarına gelsin.

DİĞER HABERLER