SON DAKİKA
07 Temmuz 2020 Salı 12:07 Isparta

SDÜ 149 SÖZLEŞMELİ SAĞLIK PERSONELİ ALIYOR

SDÜ 149 SÖZLEŞMELİ SAĞLIK PERSONELİ ALIYOR

SDÜ 149 SÖZLEŞMELİ SAĞLIK PERSONELİ ALIYOR

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından 149 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacak. Süleyman Demirel Üniversitesi personel alımı başvuruları bugün başlamış olup, 15 gün devam edecektir. Peki, Süleyman Demirel Üniversitesine hangi branşlardan sağlık personeli alınacak?

İşte detaylar…

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere farklı branşlardan sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. Sözleşmeli olarak toplamda 149 sözleşmeli personel alacağını duyuran Süleyman Demirel Üniversitesi, şu açıklamalarda bulundu;

149 ADET PERSONEL ALIM İLANI

Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesi ve Üniversite Hastanesi Başmüdürlüğünde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek ve giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere, 28.06.1978 tarih ve 16330 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”ın Ek 2 nci maddesinin (b) fıkrasına göre, aşağıda belirtilen unvanlarda 2018 yılı KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle toplam 149 adet sözleşmeli personel alınacaktır.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI:

1- Müracaatlar, ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günden itibaren 15 inci günün sonu olan 23:59’a kadar Üniversitemiz https://ikbasvuru.sdu.edu.tr web sayfasından online başvuru şeklinde yapılacaktır. Şahsen veya posta ile yapılan müracaatlar/başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylar öncelikle https://ikbasvuru.sdu.edu.tr adresinde yer alan çevrimiçi (online) başvuru sistemine kayıt olduktan sonra Sözleşmeli Personel Alımı İlanı için başvuru işlemlerini başlatacaktır. Müracaat eden adaylar başvurmak istediği ilan numarasını seçip ve istenen belgeleri (öğrenim belgesi, transkript ve istenen unvanlar için deneyim belgesi, sertifika, kullanım belgesi vb.) ilgili alanlara yükleyip “Başvuru Yap” butonuna tıkladığında çevrimiçi (online) başvurularını tamamlamış olacaklardır. Adaylar sadece bir ilan numarası ile başvuru yapabilecektir.

2- Adaylar tarafından çevrimiçi (online) başvuru sisteminde istenen bilgiler tam ve eksiksiz doldurulduğunda “Başvuru Yap” butonuna tıklandıktan sonra sistem tarafından başvuru takip numarası oluşturulacaktır. Oluşturulan bu başvuru takip numarası ile başvurular üzerinde başvuru süresince güncelleme yapılabilecek olup tüm sorumluluk adaylara aittir (Yanlış/eksik belge yükleme, farklı mezuniyetle başvurma, yanlış ilana başvurma ve benzeri).

3- Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Kurumumuzca kendilerine bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

İşçii

08 Temmuz 2020 Çarşamba 10:56

Temizlik personeli alınmayacakmı? Esas yetersizlik bu

Murat Çarıkçı

08 Temmuz 2020 Çarşamba 07:58

Gözde bir hizmet alanını ne hale getirdiler. Yazık . Bu kaçıncı ilan bu yıl . Bu kadar sık mı çalışan değişiyor. Bu insanların hastaneyi öğrenmesi ile işi bırakması aynı süreyi içeriyor. Rektör abi azıcıkta dönerden bu çalışanlara versenizde hastanenin bir çalışan hafızası oluşturulsa ....

Toplama kampı

08 Temmuz 2020 Çarşamba 01:19

Çalışanına değer vermez, motive etmez, döner hiç vermez, gereksiz soruşturma açan, tehdit eden, 10 kişinin yapması gereken işi 1 kişiye canı çıkana kadar yaptıran nadide bir kuruluş.Burada memur olduğunuzu asla anlayamazsınız. Üniversitenin diğer birimlerindeki memurlar memur, hastanedekiler köle isaura. Aklı olan gelipte kpss puanını yakmasın.Bu hastane vizyonsuz işbilmez insanlarla dolu.Hayatınızı karartmayın.

Vatandaş

07 Temmuz 2020 Salı 23:51

Bence personel alımı yerine binayı ya kapatsın yada şu perişan halinden kurtarsın.

İşçi

07 Temmuz 2020 Salı 22:30

Personel eksikliği hat safhada biran önce başlamaları hastaneyi rahatlatır

Hastane

07 Temmuz 2020 Salı 16:36

Bu hastaneye atanmak isteyenlerin Allah yardımcısı olsun.Çalışır emeğinizin karşılığını alamazsınız.Aklı olan devlet hastanesine atanır.Ne huzur var ne düzen mobbing ve angarya cabası.Üniversitenin en çileli birimi.Emin olun pişman olacaksınız.Puanınız yük****e başvurmayın, devlete atanın.

Gassal

07 Temmuz 2020 Salı 12:24

GASSAL ALIMI VARMİ HASTANEYE DİPLOMALI

DİĞER HABERLER