SON DAKİKA
26 Mart 2020 Perşembe 11:27 Isparta

SOSYAL BELEDİYECİLİĞİN TAM ZAMANI

SOSYAL BELEDİYECİLİĞİN TAM ZAMANI

SOSYAL BELEDİYECİLİĞİN TAM ZAMANI

Atabey’in tecrübeli Belediye Başkanı Tevfik Atasoy,devletin belediyelere dağıttığı payda 3 ay boyunca kesinti olmayacağını belirterek “bu paranın tamamını sosyal belediyecilik faaliyetlerinde kullanacağız” dedi.

Atabey Belediye Başkanı Tevfik Atasoy, AK Parti belediyeciliğinin gönül belediyeciliği ve sosyal belediyeciliğin merkezi olduğunu söyledi. Bu doğrultuda bu süreçte de topluma yönelik önemli sosyal projeler geliştirdiklerini kaydeden Atasoy, koronavirüse karşı mücadele kapsamında evden çıkma yasağı uygulanan 65 yaş üstü vatandaşlara her türlü hizmetin ve kolaylığın sağlandığının altını çizdi.

Atabey Belediye Başkanı Atasoy, devletin 3 ay süreyle belediyelere gönderdiği katkı payından borç kesintisi yapmayacağını da belirterek “Maliye Bakanlığımız 3 ay belediyeden kesinti olmayacağını açıkladı. Bu paralar ‘koronavirüs mücadelesi kapsamında kullanın’ dendi. Şu an sosyal belediyecilik zamanı. Sosyal belediyecilik ile ilgili tüm vatandaşlarımıza hizmet götürmek zorundayız. Asfalt, bina her zaman yapılır ama insanların sağlığı bizim için daha önemli. Partimizin ilkesi gereği ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın’ diyoruz. Halkımız devletimizin kurallarına uysun ve evde kalalım” diye konuştu.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Mehmet

26 Mart 2020 Perşembe 13:44

Bumu haber

Isımsız

26 Mart 2020 Perşembe 13:22

Bu zamana kadar yaptığın tek iyi sey bu olur yine zengıne verme altın işine dönmesin bas****

DİĞER HABERLER