SON DAKİKA
24 Ocak 2021 Pazar 16:08 Isparta

TİRYAKİLERE TEK SEFERDE SİGARA BIRAKTIRAN TEDAVİ REZONANS NASIL UYGULANIR?

TİRYAKİLERE TEK SEFERDE SİGARA BIRAKTIRAN TEDAVİ REZONANS NASIL UYGULANIR?

TİRYAKİLERE TEK SEFERDE SİGARA BIRAKTIRAN TEDAVİ REZONANS NASIL UYGULANIR?

Rezonans terapisi her türlü bağımlılığı, ağrısız ve acısız, frekansla tedavi ediyor. Kişinin vücuduna iletilen elektromanyetik enerji ile uygulanan Rezonans tedavisinde özellikle nikotin bağımlılığında yüzde yüze yakın sonuç alınıyor.

Hiçbir yan etkisi bulunmayan Rezonans terapisinin nikotin bağımlılığından kafeine, tuz bağımlılığından karbonhidrat bağımlılığına, alkol ve uyuşturucu bağımlılığına kadar geniş bir yelpazesi bulunuyor. Tedaviye gelenlerin 50 dakikalık seansla yıllardır süren alışkanlıklarının son bulmasına büyük şaşkınlık yaşadıklarını belirten Psikolog Engin Ulakçı Rezons terapisinin nasıl uygulandığı konusunda bilgi verdi. Tedavide bir kafa elektrodu, 2 el elektrodu ve 2 yapışkan elektrot kullanıldığını belirten Psikolog Ulakçı, yapışkan elektronlar manyetizmanın fazla olduğu bölgelere yapıştırılır, kişi güzel akustik şarkılar ile beraber 50 dakikalık bir seansa girer’’ dedi. Neospikoloji Danışmanlık Merkezinde Psikolog Engin Ulakçı, tedavi sonucu herhangi bir acı ve sızı hissedilmediğini ifade ederek ‘’ters frekanslama şeklinde çalışıyoruz, örneğin kişi 40 senelik bir sigara içicisiyse onun beyninde 40 senelik birikmiş nikotin frekansı var. Biz o frekansı o birikmiş bilgiyi beyninden ve vücudundan alıyoruz ve aynı bilgi frekansını ters çevirip tekrardan ona veriyoruz ki bu bilgi ve frekans nötrlenmis oluyor. Vücuttan nikotine yönelik frekans ve bilgiyi aldığımızda artık vücut sigarayı tanımıyor ve otomatikman nikotine karşı bir yoksunluk hissetmiyor’’ dedi. 

Psikolog Rabia Uçan Türkiye’de sayılı olan sistemi memleketi Burdur’a getirerek Neopsikoloji Danışmanlık Merkezi olarak hizmet vermeye başladı. Madde ve alkol bağımlığında çığır açan bu sistem üç yada altı seanslık protokollerle bağımlılığa son veriyor.
Burdur Bahçelievler Mahallesi Öğretmenevi karşısı Atatürk Caddesi Parıltı apartmanında hizmet veren Neopsikoloji Danışmanlık merkezini ücretsiz danışmanlık ve randevu için ziyaret edebilir veya 0545 165 15 15 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

NEOPSİKOLOJİ'DE BÖLGESEL İNCELMEDE MÜKEMMEL SONUÇ!

Türkiye’nin başarılı güzellik uzmanı Dilan Polat tarafından geliştiren Rasping bölgesel incelme yöntemi ile 30 dakikalık seans ile 2-15 cm incelme garantisi detaylar için tıklayın. 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

TABABET VE ŞUABATI SAN'ATLARININ

25 Ocak 2021 Pazartesi 10:11

bagımlılık tedavisi yaptığını iddia eden arkadaşımızın sağlık müdürlüğünden ruhsatı varmı? Tedavi yapma kanunla belirlenmiş olup, bu hususta Tabip odasının icraatini de merakla bekliyorum. Etkinliği tıbbi araştırmalarla belirlenmiş olan bir metodun sihirli değnekmiş gibi gösterilmesi ilginç

Cigara

24 Ocak 2021 Pazar 18:27

Kaç para ki

Mustafa

24 Ocak 2021 Pazar 17:36

2009 yılında Antalya'da bunun gibi olan bı klinik e gittim bu uygulamanın aynısını uyguladılar ama hiç bir faydası olmadı bana ne deseler beğenirseniz biraz iradeniz le de bırakmanız lazım dediler boşuna paranız çöp etmeyin

Mehmet pınar

24 Ocak 2021 Pazar 16:53

Ücreti nekadar öğrene bilimiyiz

DİĞER HABERLER