SON DAKİKA
07 Eylül 2020 Pazartesi 11:44 Spor

ISPARTASPOR'A 2 YERLİ FUTBOLCU

ISPARTASPOR'A 2 YERLİ FUTBOLCU

ISPARTASPOR'A 2 YERLİ FUTBOLCU

Türkiye Futbol Federasyonu 3’ncü lig 3’ncü grupta mücadele edecek olan Ispartaspor,  şehrin çocuklarına da kapı açıyor. Başkan Atakan Yazgan, Ispartalı genç yetenekler Mustafa Diler ve Mustafa Sarıgöz’ü takıma dahil etti.

Ispartaspor Kulüp Başkanı Atakan Yazgan ve Teknik Direktör Sadi Tekelioğlu, genç oyuncuların umudu olmaya devam ediyor.

Gençlere büyük önem veren Başkan Yazgan, son olarak Isparta’nın evlatları Mustafa Diler ve Mustafa Sarıgöz ile anlaşma sağladı. Oyuncuları kulübe kazandıran Yazgan, idmanlarda genç Mustafaları özellikle takip ediyor. Başkan Yazgan: “Kapımız Isparta’nın evlatlarına sonuna kadar açık. Mustafa Diler ve Mustafa Sarıgöz’ü kadromuza kattık. Genç futbolcular takımla beraber antrenmanını sürdürüyor.Diler ve Sarıgöz’den umutluyum. Isparta’nın evlatları olarak yine bu şehrin çocuklarına örnek olacaklar. Bu takım Isparta’nın ve Isparta’nın çocuklarının takımıdır. Isparta’nın gençlerine fırsat veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz.” Dedi.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

selim

08 Eylül 2020 Salı 09:36

Ispartanın cocuklarına gercek deger ne zaman verilir bilmiyorum ama onlarında alt yapıda cok iyi egitim almalatı gerekiyor. Tabi babaları menejer gibi peşlerinde koşmazlarsa. Zamanında cengiz ve gürkan hoca kadroda en az beş altı oyuncuyu oynatıyorlardı. Adamlara tribünden demediklerini bırakmadılar. Aman babaları kulübden uzak tutun

DİĞER HABERLER