SON DAKİKA
21 Ekim 2021 Perşembe 15:23 Isparta

BEKÇİLER, ISPARTA SOKAKLARINA NOSTALJİ YAŞATTI

Bekçiler, Isparta sokaklarına nostalji yaşattı

Gece kartalları güven veriyor

Isparta İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri şehrimizin her yerinde huzuru korumaya devam ediyor.

Gece Kartalları olarak adlandırılan Bekçiler Isparta sokaklarında güvenliği sağlamak amacıyla gece devriyelerini sürdürüyor. Isparta Emniyet Müdürlüğü geçmişi hatırlayan büyüklerin POLİS/BEKÇİ DÜDÜĞÜ sesine olan özlemlerini yeni nesil Bekçilerin düdükleriyle giderdi. Gece sokaklarda devriye atan bekçiler düdük sesleriyle vatandaşlara nostalji yaşattı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Doğru söze ne hacet

23 Ekim 2021 Cumartesi 01:35

Arkadaşlar adı üstünde bekçi süpermen değiller. Her zaman her yerde olamazlar. Sürekli yanınızda olsun derseniz özel güvenlik tutun arabanızıda beklesin, evinizin kapısınıda. 8 saat çalışıyorlar durmadanda yürüyecek halleri yok. adamlar robot değil. Arabanız bile 8 saat yol yapsa yakıt almaya duruyorsunuz. Bu millete ne yapsan yaranılmaz.

UYARI

21 Ekim 2021 Perşembe 22:07

araçlarınıza FAZLA YAKIT ALMAYIN. DEPOLARINIZI FULL DOLDURMAYIN. YAKIT HIRSIZLARINA DAVETİYE ÇIKARMAYIN. mümkün OLDUĞUNCA BİSİKLET KULANIN,ELEKTRİKLİ BİSİKLET KULANIN.toplu taşıma araçları ile işinize işyerinize ğidin. ÜZERİNİZDE MÜMKÜN OLDUĞUNCA PARA BULUNDURMAYIN. ALTIN ĞİBİ KIYMETLİ DEĞERLİ OLANLARI ELİNİZE TAKMAYIN. ATM lerde para çekerken etrafı kolaçan edin.

Kahkahadan öldüm ahahahhahahajaj

21 Ekim 2021 Perşembe 20:49

Gece kartalları ne abi?? Uçuyorlar mı bari snsndmfmkfkdBu isim az havalı olmuş. Şey diyelim, galaksinin koruyucuları, gecenin muhafızları ya da gecenin yargıçları falan diyelim. Ahahshshhshshshsh

Yargic

21 Ekim 2021 Perşembe 20:26

Gecelerin yargıçları meğaşallah

Yiğit

21 Ekim 2021 Perşembe 19:43

Duyan varsa düdük sesi haber versin gece 23 sabah 06 saatleri arasında çalışıyorlarmış kapalı otoparkta ki araç çizildi zarar verildi yanında kedi ölüsü atıldı bekçi çağırdık mahalleri 2 saat dolaşıyorlarmış hain yapacağını yapıyor yaptığı ahlaksızlık yanında kar kaldı sanıyor belki ilahi adalet ALLAHA havale ettik

Tayfun

21 Ekim 2021 Perşembe 19:41

Galaksinin koruyucuları.....

Ahjdkfss

21 Ekim 2021 Perşembe 16:52

Akkent TOKİ de yok böyle bir uygulama. Geceleri arabaları taşlıyorlar, kaç kez denk geldim kovaladım. Merkeze uzak diye biley olnaz deniyor ama kanunsuz işlerin alası dönüyor ****arda. Duyuyoruz.

MARDİN BÖRTEÇİNESİ

21 Ekim 2021 Perşembe 16:50

heyyyyyyyyyyyyyyyy ALLAHINIZA KURBAN sesiz sedasız sokaklarda ,kartallar nasılda uçuyor. BARİ ĞÜZEL BİR BAŞLIK YAZAYDINIZ .KARTALLARIN ĞECE UÇTUĞUNU İLK OLARAK YENİ DUYUYORUM. BARİ ĞECENİN BOZKURTLARI DESEYDİNİZ DAHA UYGUN OLURDU. ( kimse yanlış anlamasın siyasi amaçla yazmadım. MUSTAFA KEMAL DA PARALARIN ÜSTÜNE BOZKURT RESMİNİ YAZMIŞTI.,ĞECENİN ARSLANLARIDA OLABİLİRDİ siyasi açamlı yazmadım kimse yanlış anlamasın.GENEL KURMAY ARSLANLIDIR.

Vatandas

21 Ekim 2021 Perşembe 16:42

Benim çocukluğumda bekçiler vardı.Duduk çalarak dolaşırlardı.Kime battıysa bir anda bu teşkilat kaldırıldı.Sonra yeniden aynı iktidar geri getirdi.Niye kalktı niye nolduda geldi.Ben varsa anlatsın lütfen.

Selcuk

21 Ekim 2021 Perşembe 16:11

Hasret kalmıştık ya bu sıralar tek derdimiz bekçi düdüğüydü

Nejla t

21 Ekim 2021 Perşembe 16:05

2 tane bekcide akkent mahallesine görevlendirilse ihtiyac var

Mehmet

21 Ekim 2021 Perşembe 16:00

LPG zamlarindan sonra bu iyi geldi.Gercekten yokluğunu çok çektik düdük sesinin.erdogan Erdoğan Erdoğan

DİĞER HABERLER